Markamizi tasiyan tüm ürünlerin, üretim ve tedarik asamasindan, nihai tüketiciye ulasma asamasina kadar , geçen her adiminda kalitenin gerçeklesmesini saglamak.


Markamizla tanisan ve kullanicisi olan tüm müsterilerimizle, satis ve satis sonrasi verdigimiz kaliteli hizmet ile uzun vadeli ve kalici bir birliktelik yaratmak,


Iç ve dis müsterilerimizin, markamizin gücünden ve kalitesinden gurur duymasini saglayarak maksimum müsteri memnuniyetine ulasmak.


Yurtiçi ve yurtdisi müsterilerimizin, markamizin gücünden ve kalitesinden gurur duymasini saglayarak maksimum müsteri memnuniyetini saglamak.


Yenilikçi ve yaratici fikirleri destekleyerek, markamizin bilinilirligini ve kalitesini sürekli arttirmak.


Tüm yönetim süreçlerimizi, ögrenen organizasyon bilinciyle ve çalisanlarimizin katilimiyla, yönetmek ve sürekli iyilestirmek.


Güncel teknolojileri, tüm süreç ve uygulamalarimizda kullanmak ve çalisanlarimizi sürekli gelistirerek koydugumuz yüksek standarttaki hedeflerimize en uygun zaman maliyet ve kalitede ulasilmasini saglamak.


Ticari faaliyette bulundugumuz her alanda, müsterilerimizin beklentisi dogrultusunda ve deger verdigi kalite standartlarina uymak.


Yatirim ve faaliyetlerimizde, tüm paydaslarimizin kazanimlarini en üst düzeyde gerçeklestirirken Sosyal Sorumluluk ilkesinin gereklerine uygun davranmak ve ayni zamanda toplumsal fayda saglamayi da hedeflemek.


Bizim politikamiz ürünlerimizin alim gücünü arttirmak için,az kar ve uygun maliyette müsteriye sunmaktir?


© 2018 Elmas Takı. Tüm hakları saklıdır.

Design & Hosting Atak Teknoloji